Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

HVAC INTERNAL EVAPOR ŚRODEK DO JEDNOSTEK WEWNĘTRZNYCH

W07637
Nowy
279,00 zł (279,00 zł szt.)
Brutto
Zapytaj o produkt
HVAC INTERNAL EVAPOR ŚRODEK DO JEDNOSTEK WEWNĘTRZNYCH

HVAC INTERNAL EVAPOR ŚRODEK DO JEDNOSTEK WEWNĘTRZNYCH

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny

HVAC INTERNAL EVAPOR to skuteczny Koncentrat do czyszczenia, odświeżania i dezodoryzowania parowników jednostek wewnętrznych klimatyzacji, tac skroplinowych, filtrów oraz wentylacji bytowej. Preparat ma strukturę bezkwasową przez co jest w pełni czyszczonych powierzchni. Szybko i skutecznie usuwa takie zabrudzenia jak kurz, pył oraz osady organiczne i tytoniowe. Pozostawia świeży zapach. HVAC Internal Evapor to produkt w pełni bezpieczny, nie wymaga spłukiwania wodą i nie powoduje uszkodzeń czyszczonych powierzchni. Produkt stosowany regularnie pozwala utrzymać wydajność oraz bezawaryjność jednostek klimatyzacyjnych i wentylacyjnych zapewniając wymaganą czystość powietrza. Produkt do użytku profesjonalnego.

Działanie:

  • skuteczny wobec kurzu, pyłu, osadów tytoniowych i organicznych
  • usuwa przykre zapachy, dezodoryzuje oraz zapewnia czystość przez długi czas

Przeznaczenie:

  • produkt do czyszczenia parowników i tac skroplinowych wewnętrznych jednostek urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacji bytowej oraz filtrów powietrza.