Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

OLEJ DO CZYNNIKA CHŁODNICZEGO R-134A PAG UNIWERSALNY 0,5L+ UV

W01853
Nowy
90,00 zł (90,00 zł szt.)
Brutto
Zapytaj o produkt
OLEJ DO CZYNNIKA CHŁODNICZEGO R-134A PAG UNIWERSALNY 0,5L+ UV

OLEJ DO CZYNNIKA CHŁODNICZEGO R-134A PAG UNIWERSALNY 0,5L+ UV

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny

PAG – jest olejem w sektorze motoryzacyjnym, w szczególności z gazem chłodniczym R134a. Producenci R134a podkreślają istotną zmianę mieszalności czynnika z olejem pod kątem rodzaju oleju jaki zostanie zastosowany. PAG jest wybierany dla systemów klimatyzacji pojazdów ze względu na lepszą kompatybilność. W przypadku wymiany sprężarki system pracujący z PAG jest łatwiejszy do przepłukania dzięki zmniejszonej dyspersji tego środka smarnego. W ten sposób koszty utrzymania są jeszcze mniejsze. Zatem tak jak wskazali to producenci, nie ma korzyści z używania innych olejów do zastosowań motoryzacyjnych.

Firma Errecom opracowała najlepsze technologiczne rozwiązania dla czynników chłodniczych R134a, a następnie dla R1234yf i CO2, aby stale poprawiać stabilność i wydajność swoich produktów smarujących.