Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

KLIMATYZATOR ŚCIENNY G-TECH SILVER 3,5 GREE R32

W08229
Nowy produkt
2021-07-30
4 797,00 zł (4 797,00 zł kpl)
Brutto
Obecnie brak na stanie
Zapytaj o produkt
KLIMATYZATOR ŚCIENNY G-TECH SILVER 3,5 GREE R32

KLIMATYZATOR ŚCIENNY G-TECH SILVER 3,5 GREE R32

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dzięki innowacyjnej konstrukcji model ten umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie, co wpływa na jego żywotność i wydajność. Urządzenie charakteryzują ponadto bogate opcje sterowania oraz stosowana tylko dla G-Tech nowa żaluzja kontrolująca nawiew powietrza jednocześnie w kierunku pionowym, jak i poziomym. G-Tech charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną chłodzenia A+++ i bardzo wysoką dla grzania A++.

G-Tech to najnowsza technologia i ponadczasowy design w jednym!

Prawdziwy przełom w serwisowaniu

Innowacyjna konstrukcja klimatyzatora G-Tech pozwala na szybki demontaż i bezproblemowe czyszczenie między innymi obudowy, filtrów wstępnych, żaluzji, tacy ociekowej, turbiny i innych części urządzenia. Funkcja ta pozwala dłużej cieszyć się sprawnym i wydajnie działającym klimatyzatorem.

Dodatkowo możliwość prostego oddzielenia skrzynki elektrycznej znacznie ułatwia ewentualne wymiany podzespołów elektronicznych.

Elegancki design

Klimatyzator G-Tech zachwyca nie tylko wysokimi parametrami pracy, ale także nowoczesnym stylem. Elegancki panel przedni, stylowa obudowa boczna, opływowy kształt i złote lub srebrne wstawki dekoracyjne dodają mu niesamowitej elegancji i pozwalają świetnie wkomponować się w niemal każdą aranżację wnętrza.

Najwyższy komfort chłodzenia

Klimatyzator G-Tech został wyposażony w innowacyjne rozwiązanie jakim jest żaluzja kierująca nawiewem powietrza jednocześnie w pionie i poziomie.

Funkcja ta wpływa na optymalny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu, co znacznie zwiększa komfort każdego domownika.


Wyjątkowo wygodna obsługa

Klimatyzator G-Tech jest niezwykle intuicyjnym i prostym w obsłudze urządzeniem. W celu zwiększenia komfortu użytkownika, klimatyzator G-Tech może być obsługiwany zdalnie, za pomocą dowolnego telefonu lub tabletu bazującego na systemie Android lub iOS. Pozwala to na kontrolę urządzenia z każdego zakątka domu lub spoza domu oraz zwiększa możliwości w zakresie planowania pracy.

Poznaj wszystkie funkcje

Żaluzja 3D

Innowacyjna konstrukcyjnie pojedyncza żaluzja kontrolująca nawiew powietrza zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym.

Odczyt temperatury z pilota

Funkcja odczytu temperatury otoczenia z czujnika w pilocie.

Osuszanie

Urządzenie wyposażone w 7 biegów wentylatora jednostki wewnętrznej.

Funkcja trzech różnych trybów pracy nocnej jednostki (obniżenie nastaw temperatur zwiększające komfort).

Tryb cichej pracy urządzenia.

Parametry techniczne G-Tech Silver GWH012AEC-K6DNA1A

Wydajność

Chłodzenie 3,50 (0,20 - 4,50) kW

Grzanie 3,81 (1,00 - 4,80) kW

Pobór mocy

Chłodzenie 0,88 (0,14 - 1,40) kW

Grzanie 0,95 (0,18 - 1,65) kW

Klasa sezonowej efektywności grzewczej

Chłodzenie A+++

Grzanie A++

Specyficzne kody