Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

KLIMATYZATOR ŚCIENNY TOSHIBA HAORI 2,5KW

W08075
Nowy produkt
2021-05-07
  • Nowy

RAS-B10N4KVRG-E/RAS-10J2AVSG-E1

7 380,00 zł (7 380,00 zł szt.)
Brutto
Obecnie brak na stanie

KLIMATYZATOR ŚCIENNY TOSHIBA HAORI

Toshiba słynie z wysokowydajnych rozwiązań HVAC dedykowanych do obiektów mieszkalnych a także komercyjnych. Najbliższy sezon to także krok w kierunku innowacji w zakresie designu.

HAORI to klimatyzator pokojowy, który zmienia całkowicie podejście do designu i estetyki w klimatyzacji mieszkaniowej. Najbardziej innowacyjnym elementem estetycznym klimatyzatora jest panel przedni powlekany materiałową tkaniną. Rozwiązanie to wyróżnia ten model na rynku, ponieważ do tej pory nie występowało w żadnym innym klimatyzatorze. Tekstylny front w wersji standardowej występuje w dwóch kolorach – jasno i ciemnoszarym. Na życzenie klienta dostępne jest kilka innych kolorów frontów.

Opatentowana koncepcja sprawia, że klimatyzator HAORI jest wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem do każdego wnętrza. Oryginalny i łatwy do adaptowania wygląd  sprawia, że można cieszyć się nową aranżacją w dowolnym momencie.  To doskonały wybór dla każdego projektanta wnętrz lub właściciela, który stawia na własny indywidualny styl.

Japońska technologia słynąca z bezawaryjności oraz przełomowe podejście do designu stały się podstawą do stworzenia klimatyzatora Haori, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Jako potwierdzenie technologicznego zaawansowania jednostki HAORI można uznać uzyskanie przez model najwyższej, potrójnej klasy efektywności energetycznej A (zarówno w ogrzewaniu, jak i chłodzeniu).

Zastosowanie czynnika R32 miało na celu zmniejszenie wpływu na środowisko, a w efekcie uzyskano także bardzo wysoką wydajność energetyczną na poziomie A+++. Gwarantuje to najwyższe wskaźniki sezonowej efektywności energetycznej, kształtujące się na poziomie 8,6 dla SEER (chłodzenie) i 5,1 dla SCOP (ogrzewanie). 

Model klimatyzatora mieszkaniowego HAORI został zaprojektowany tak, by zapewnić niemal bezgłośną pracę. Funkcja Quiet redukuje hałas jednostki wewnętrznej do bardzo niskiego poziomu 19 dB(A), zapewniając komfortowy wypoczynek. Dodatkowo agregat jednostki jest jednym z najbardziej cichych na rynku 44 dB(A).

Klimatyzator domowy Toshiba oferuje swoim użytkownikom bardzo wysoką jakość powietrza. Model HAORI wyposażono w filtr Ultra-Pure PM2.5, który przechwytuje do 94% drobnych cząstek stałych. Jonizator plazmowy Toshiba umieszczony w jednostce wewnętrznej HAORI wyłapuje i neutralizuje mikronowe cząsteczki (wirusy i bakterie), tworząc zdrową przestrzeń życiową w każdym domu lub biurze.

Innowacyjna technologia HADA Care zapewnia zaawansowaną technologię chłodzenia, która znacznie poprawia dystrybucję powietrza w pomieszczeniu i chroni poziom nawilżenia skóry.

Model klimatyzatora domowego HAORI został wyposażony w zgrabny, bezprzewodowy sterownik. Designerska czarna obudowa o szczotkowanej fakturze gwarantuje wygląd i styl pasujący do tej eleganckiej jednostki. 

Fabrycznie zintegrowany moduł Wi-Fi oznacza, że model HAORI można kontrolować ze pomocą bezpłatnej aplikacji Toshiba Home AC Control, obsługiwanej również w języku polskim.

Dzięki niej użytkownik nie tylko ma możliwość zdalnej kontroli nad jednostką, ale również pełen monitoring zużycia energii i sterowanie głosowe dzięki konfiguracji z asystentem Google Home czy Amazon Alexa.

Model jest w pełni kompatybilny z uniwersalną jednostką zewnętrzną typu Split oraz całym typoszeregiem jednostek Multi marki Toshiba.

HAORI R32 SPECYFIKACJA TECHNICZNA SYSTEMU

JENDOSTKA WEWNĘTRZNA RAS-B10N4KVRG

AGREGAT SKRAPLAJĄCY RAS-10J2AVSG-E1

WYDAJNOŚĆ CHŁODNICZA 2,5 KW

ZAKRES WYDAJNOŚCI (MIN.-MAKS.) 0,89-3,20 KW

POBÓR MOCY (MIN.-ŚR,-MAKS.) 0,19-0,54-0,79 KW

EER 4,63

SEER 8,60

KLASA EFEKTYWNOŚCI ELEKTRYCZNEJ A+++

WYDAJNOŚĆ GRZEWCZA 3,2 KW

ZAKRES WYDAJNOŚCI (MIN.-MAKS.) 0,90-4,70 KW

POBÓR MOCY (MIN.-ŚR.-MAKS.) 0,18-0,74-1,23 KW

COP 4,32

SCOP 5,10

KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ A+++

HAORI R32 DANE JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ

POZIOM CIŚNIENIA AKUST. (WYSOKI/NISKI/CICHY) 41/22/19 dB(A)

MOC AKUSTYCZNA (WYS.) 54 dB(A)

PRZEPŁYW POWIETRZA 600 m3/godz.

WYMIARY (wysokość x szerokość x głębokość) 300X987X210 mm

WAGA 11 kg

HAORI R32 DANE JEDNOSTKI ZEWNĘTRZNEJ

PRZEPŁYW POWIETRZA 1890 m3/godz.

POZIOM CIŚNIENIA AKUST. (wysoki/cichy1/cichy2) 44/43/37 dB(A)

MOC AKUSTYCZNA (wysoki) 57 dB(A)

ZAKRES PRACY CHŁODZENIA -15 do 46 stopni C

ZAKRES PRACY OGRZEWANIA -15 do 46 stopni C

WYMIARY (wysokość x szerokość x głębokość) 550x780x290 mm

WAGA 26 kg

TYP SPRĘŻARKI ROTACYJNA DC

ŚREDNICA PRZYŁĄCZA (GAZ-CIECZ) 3/8"-1/4"

MINIMALNA DŁUGOŚĆ INSTALACJI 2 m

MAKSYMALNA DŁUGOŚĆ INSTALACJI 20 m

MAKSYMALNE PRZEWYŻSZENIE 12 m

FABRYCZNA ILOŚĆ CZYNNIKA R32 0,55 kg

Specyficzne kody