Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

POMPKA SKROPLIN MINI AQUA SILENCE

W03338
Nowy
639,00 zł (639,00 zł szt.)
Brutto
Zapytaj o produkt
POMPKA SKROPLIN MINI AQUA SILENCE

POMPKA SKROPLIN MINI AQUA SILENCE

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny

 Pompka Mini Aqua Silent+ przeznaczona jest do wszystkich klimatyzatorów o mocy nie przekraczającej 16 kW. Małe wymiary, smukła budowa i duża moc pompki umożliwiają jej montaż w miejscach niedostępnych dla innych urządzeń. Dodatkowo pompka wyposażona jest w tłumik akustyczny podnoszący komfort pracy urządzenia.

Innowacyjny system antysyfonowy zapobiega powstawaniu efektu syfonu i dba, aby silnik pompy tłokowej zawsze był całkowicie napełniony wodą. Woda pełni rolę środka poślizgowego i wydłuża żywotność pompy, zapewniając przy tym jej cichą pracę.

Pompka Mini Aqua Silent+ może być instalowana we wszystkich typach klimatyzacji. Nadaje się do montażu zarówno w urządzeniu, jak i poza klimatyzatorem np. nad sufitem, czy w kanale instalacyjnym. Załączony zestaw zapewnia swobodę instalacji oraz wysoką jakość pracy urządzenia.

Dzięki zastosowaniu wbudowanego czujnika pływakowego, pompka Mini Aqua Silent+ jest sterowana automatycznie, jak wszystkie urządzenia Aspen Pumps co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Duża moc pompki pozwala na wypompowanie skroplin na wysokość aż 10 metrów powyżej klimatyzatora, wynik ten jest charakterystyczny produktów lini Mini.