Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

SYFON SUCHY ACE-0037 40/32 PUM VERTICAL 8075414

W03848
Nowy

suchy syfon

63,90 zł (63,90 zł szt.)
Brutto
Zapytaj o produkt
SYFON SUCHY ACE-0037 40/32 PUM VERTICAL 8075414

SYFON SUCHY ACE-0037 40/32 PUM VERTICAL 8075414

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny

Syfon suchy do odprowadzania skroplin, to najnowsze rozwiązanie problemu odprowadzania skroplin bezpośrednio do kanalizacji. Taki syfon to niezawodne mechaniczne zamknięcie przeciw zapachowe, które skutecznie blokuje przykre zapachy, a dzięki przepływowi powietrza tylko w jedną stronę, działa jak zawór napowietrzający. Oszczędza miejsce oraz skraca czas montażu. Niewielkie rozmiary oraz specjalne redukcje na obu końcach umożliwiają instalację z rurami o średnicy Ø32 lub Ø40mm.

  • Materiał: PP (polipropylen) /Silikon. Uszczelki z EPDM
  • Przepustowość: ~0,8 l/sek.
  • Wymiary: Przyłącza Ø32/40 mm

Zastosowanie jako syfon suchy do urządzeń:

  • klimatyzacyjnych
  • wentylacyjnych
  • chłodniczych

Rolę syfonu pełni membrana PUM. Wkład z membraną PUM (czyli zamknięcie przeciw zapachowe) umiejscowiony jest wewnątrz złącza.

PUM – Purus Universal Membrane, zastępuje tradycyjny syfon i pozwala zaoszczędzić miejsce bez ograniczania przepustowości. Rolę syfonu pełni specjalna membrana, wykonana z wysokiej jakości tworzywa silikonowego odpornego na działanie silnych związków chemicznych i wysokich temperatur. W stanie spoczynku membrana jest szczelnie zamknięta, otwiera się dopiero pod naporem wody.

Suchy syfon to niezawodne mechaniczne zamknięcie przeciw zapachowe, które skutecznie blokuje przykre zapachy, nie pozwala na cofanie się wody, a dzięki przepływowi powietrza tylko w jedną stronę, działa jak zawór napowietrzający.