Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

POMPA PRÓŻNIOWA VALUE V-i220Y-R32 51L/MIN

W07178
Nowy
1 289,90 zł (1 289,90 zł szt.)
Brutto
Zapytaj o produkt
POMPA PRÓŻNIOWA VALUE V-i220Y-R32 51L/MIN

POMPA PRÓŻNIOWA VALUE V-i220Y-R32 51L/MIN

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny

Pompa próżniowa przeznaczona do pracy z czynnikami chłodniczymi z grupy HFC i HFO (np: R32, 1234yf). Dwustopniowa pompa próżniowa stosowana w chłodnictwie i klimatyzacji.

Główne cechy to:

    dwustopniowa
    zwarta budowa
    wziernik do kontrolowania poziomu oleju
    precyzyjny wakuometr
    elektrozawór zwrotny zapobiegający cofaniu się oleju

Właściwości pomp próżniowych:

    Zapobieganie powrotu oleju. Kanał dla gazów wstępnych został specjalnie zaprojektowany. Dzięki niemu przemieszczający się olej nie przedostanie się do wypompowywanych zbiorników i układów.
    Zapobieganie wydmuchu par oleju. Oddzielony zbiornik oraz urządzenia separujące na wydechu pompy zapobiegają wydmuchiwaniu, rozbryzgiwaniu oleju.
    Obudowa ze stopu aluminium. Zastosowana została obudowa ze stopu aluminium. Stopy aluminium wykazują się bardzo dobrą przewodnością cieplną i wytrzymałością. Dzięki temu pompa jest lepiej chłodzona i może pracować długotrwale. Ponadto pompa ma ładny metaliczny wygląd.
    Zaprojektowana od podstaw. Elementy elektryczne, mechaniczne i niemechaniczne zostały zaprojektowane od podstaw, co przyczyniło się do stworzenia pomp bardziej kompaktowych, lżejszych i niezawodnych.
    Wysoki moment rozruchowy. Zaprojektowany wysoki moment rozruchowy ułatwia rozruch i zwiększa efektywność. Pompa może pracować nawet w niskich temperaturach i przy niskim napięciu.
    Wymuszony system smarujący (pompy dwustopniowe). Pompy te mają zaimplementowane system smarujący zaprojektowany do dostarczania czystego, przefiltrowanego oleju do wszystkich wewnętrznych łożysk i powierzchni zużywających się, niezależnie od ciśnienia operacyjnego pompy.
    Niski hałas i wibracje. Elastyczne połączenie umieszczone pomiędzy silnikiem i modułem skutkuje super cichą i płynną pracą.
    Wysoka dokładność manometrów,
    zabezpieczenie uniemożliwiające załączenie pompy bez  oleju