Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

CALGON SPECIAL HD 3,78L DO CZYSZCZENIA PAROWNIKÓW

W01983
Nowy
  • Produkt na zapytanie
246,00 zł (246,00 zł szt.)
Brutto
Zapytaj o produkt
CALGON SPECIAL HD 3,78L DO CZYSZCZENIA PAROWNIKÓW

CALGON SPECIAL HD 3,78L DO CZYSZCZENIA PAROWNIKÓW

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Produkt na zapytanie

Uniwersalny koncentrat do czyszczenia parowników, skraplaczy lamelowych i filtrów powietrza urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych HD Cal-Clean firmy NU-CALGON.

Płyn posiada atest PZH

Opis:
Koncentrat o mocnym działaniu przeznaczony do usuwania silnych zanieczyszczeń. Produkt usuwa kurz, brud, pyłki roślinne oraz tłuste i smoliste osady. Cal- Clean to wyjątkowo silny preparat zawierający środki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki tłuszczu, inhibitory korozji. Stosowany do czyszczenia i odtłuszczania skraplaczy, parowników, filtrów powietrza, wymienników malowanych oraz powierzchni metalowych. Przy stosowaniu zaleconych proporcji nie wchodzi w interakcje z aluminium. Opakowanie zawiera 3.8 l płynu.

Sposób użycia:
Zaleca się rozprowadzenie na zabrudzonej powierzchni gotowego preparatu przy pomocy myjki niskociśnieniowej lub wysokociśnieniowej. Przy zastosowaniu mocno rozcieńczonego produktu w stosunku 1:40 z wodą nie wymaga spłukiwania.

Przeznaczenie:
Parowniki lamelowe, skraplacze lamelowe, filtry powietrza, powierzchnie metalowe, miedziane,aluminiowe.