Informujemy, że nasz sklep wykorzystuje pliki cookies i nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem tych zawartych w plikach cookies. Aby dowiedzieć się wiecej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

HVAC EXTERNAL ALKALI ŚRODEK DO JEDNOSTEK ZEWNETRZNYCH

W07698
Nowy

KONCENTRAT SKRAPLACZE LAMELOWE + WENTYLATORY

235,00 zł (235,00 zł szt.)
Brutto
Rabaty ilościowe
Ilość Cena jednostkowa Oszczędzasz
4 223,25 zł Do 47,00 zł
Zapytaj o produkt
HVAC EXTERNAL ALKALI ŚRODEK DO JEDNOSTEK ZEWNETRZNYCH

HVAC EXTERNAL ALKALI ŚRODEK DO JEDNOSTEK ZEWNETRZNYCH

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Dostępny

Silny koncentrat do czyszczenia jednostki zewnętrznej klimatyzatora HVAC EXTERNAL ALKALI 5L skutecznie i szybko czyści wymienniki lamelowe jednostek zewnętrznych systemów klimatyzacyjnych i klimatyzacyjno-wentylacyjnych. Dodatkowo produkt ma właściwości rozjaśniające i wybielające, skutecznie usuwa nawet trudne do usunięcia tłuszcze gastronomiczne, oleje i smary przemysłowe.

Koncentrat HVAC EXTERNAL ALKALI 5L z łatwością usuwa zanieczyszczenia występujące na zewnątrz budynku, z łatwością usuwa związki nieorganiczne i organiczne: depozyty solne oraz krzemionkę pyłki drzew, ptasie pióra, kurz, pyłki drzew oraz resztki owadów.

HVAC EXTERNAL ALKALI ze względu zasadowy charakter i bezkwasowość używany zgodnie z instrukcją jest w pełni bezpieczny dla wymienników lamelowych. Konieczne jest używanie tylko tryskaczy niskociśnieniowych. Piana wytworzona podczas czynności pozostaje na dłużej w przestrzeni między lamelkowej dzięki czemu czas kontaktu substancji czynnej z powierzchnią czyszczoną jest znacznie większy.

 

Zastosowanie:

-SKUTECZNIE USUWA TŁUSZCZ i SUBSTANCJE SMARNE, OLEJE - jeden z najskuteczniejszych produktów usuwających tłuszcz gastronomiczny dostępnych na rynku HVAC

-usuwa kurz, pył, osady organiczne, owady, związki nieorganiczne, itp.

-WYDAJNY: do 35l z jednej butelki aktywnego koncentratu

-pozwala wydłużyć eksploatację wymiennika jednostki zewnętrznej klimatyzatora oraz

-ZABEZPIECZA PRZED KOROZJĄ - posiada inhibitory korozji skutecznie usuwające rdzę ze skraplacza

-BEZKWASOWOŚĆ - nie zawiera lotnych związków o charakterze kwasowym, dzięki czemu produkt jest mniej drażniący

-WYPRODUKOWANO W POLSCE